Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la centrala termica a Muzeului Cinegetic al Carpatilor "Posada" loc.Comarnic,

Număr anunț
DA31364647
Autoritate contractantă
MUZEUL CINIGETIC AL CARPATILOR ''POSADA'' (CUI 25799370)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.199.173 RON
Data publicării
12.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.199.173 RON