Ofertă acceptată Cumpărare directă

“Construire pod peste raul Colentina, str Prof Ioana Ivan, satul Colacu, orasul Racari, judetul Db

Număr anunț
DA31377769
Autoritate contractantă
ORASUL RACARI (CUI 4816185)
Cod CPV
45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.898.822 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.898.822 RON