Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inst. si mon. galerie de metrou existenta pe durata lucr. de exec. pasaje Ikea

Număr anunț
DA31367494
Autoritate contractantă
Algorithm Residential S3 Srl (CUI 37409960)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
42.870.039 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.870.039 RON