Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Proiectare si executie obiectiv „EXTINDERE SISTEM INTEGRAT DE ALIMENTARE CU APA IN SAT CARTOJANI, COMUNA ROATA DE JOS, JUDETUL GIURGIU”

Număr anunț
SCN1000590
Autoritate contractantă
COMUNA ROATA DE JOS (CONSILIUL LOCAL) (CUI 5123608)
Furnizor / câștigător
INSTAL SERVICE TECHNOLOGY SRL (CUI 3020746)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.981.103 RON
Valoare atribuită
2.970.512,17 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
26.04.2018 17:40
Anunț de atribuire
SCNA1005662
Termen limită
23.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1000107

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
PRODESIGN 2002 SRL CUI RO 14696779
Asociați 2
PAGANO FRANCESCO SRLS CUI 04148080619
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
BOMACA PROIECT SRL CUI RO18241044
Subcontractanți 2
COSMESCU FOR SRL CUI RO19083040
RAPID COMPLEX SRL CUI RO 2544700

Valoare atribuită

2.970.512,17 RON

din 2.981.103 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 10.590,83 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.