Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu capturare caini fara stapan si gestionarea lor conform legislatiei in vigoare

Număr anunț
DA31375376
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA CAMPINA (PRIMARIA COMUNEI POIANA-CAMPINA PRAHOVA) (CUI 2845737)
Cod CPV
75200000-8 · Prestari de servicii pentru comunitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.471.587 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.471.587 RON