Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,0% sub estimat

Executie de lucrari in cadrul proiectului ”Extindere si modernizare Scoala Generala Coseiu, localitatea Coseiu, nr. 224, judetul Salaj”

Număr anunț
SCN1000670
Autoritate contractantă
Comuna Coseiu (Primaria Comunei Coseiu) (CUI 4291590)
Furnizor / câștigător
PARC CONSTRUCT SRL (CUI 19210712)
Cod CPV
45214220-8 · Lucrari de constructii de scoli gimnaziale (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
671.368,85 RON
Valoare atribuită
570.669,32 RON 15,0% sub estimat
Data publicării
26.04.2018 15:27
Anunț de atribuire
SCNA1000322
Termen limită
14.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1001896

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
IPD IMEX SRL CUI RO 17110695

Valoare atribuită

570.669,32 RON

din 671.368,85 RON estimat 15,0%

Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 100.699,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.