Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,0% sub estimat
Materiale de promovare - Tricouri inscriptionate si Bannere
- Număr anunț
- SCN1000661
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Vest din Timisoara (CUI RO4250670)
- Furnizor / câștigător
- UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
- Cod CPV
- 18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.327,25 RON
- Valoare atribuită
- 12.641,55 RON 48,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.04.2018 14:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1000171
- Termen limită
- 07.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002095
Documente
Documentația de atribuire
- clauze contractuale.doc.p7s
- declaratie conflict interese.docx.p7s
- FisaDate_DF1002095.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Lotul 1-Caiet de sarcini - tricouri.docx.p7s
- Lotul 2 - Caiet de sarcini - Bannere.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 24.327,25 RON Adjudecat: 12.641,55 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tricouri inscriptionate | 22.436,50 RON | Unique Promo | 12.641,55 RON ↓43,7% |
| 2 | Bannere | 1.890,75 RON | Anulat | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
UNIQUE PROMO S.R.L. CUI RO 36232419
Oferta 2
Individuala
Ofertant
NOSCE GROUP SRL CUI 33945108
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MAKAZ GROUP SRL CUI RO 29210086
Valoare atribuită
12.641,55 RON
din 24.327,25 RON estimat
48,0%
Adjudecat la 52,0% din estimat · economie 11.685,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.