Atribuită Cumpărare directă

Carucior trasat linii

Număr anunț
DA35651301
Autoritate contractantă
COMUNA INDEPENDENTA( PRIMARIA COMUNEI INDEPENDENTA) (CUI 6228149)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI 5277275)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
710,08 RON
Data publicării
07.05.2024 13:50
Data finalizării
08.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

710,08 RON