Ofertă acceptată Cumpărare directă

Adaptor Gembird HDMI 1.4 la VGA (T/M)(cablu 15cm) + cablu audio (3.5 mm jack T/T), single port, blac

Număr anunț
DA31377076
Autoritate contractantă
Oficiul National pentru Cultul Eroilor (CUI 16583598)
Cod CPV
31111000-7 · Adaptoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
17.116.469 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
14.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.116.469 RON