Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare prize de pamant si instalatii de paratrasnet, eliberare buletin de incercare (PRAM )

Număr anunț
DA31388616
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Anghel Manolache (CUI 18990580)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.278.193 RON
Data publicării
14.09.2022 00:00
Data finalizării
15.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.278.193 RON