Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire doc tehnice - Modernizare DJ 709F: DN7A-Cabana Rusu-Masivul Parâng, km 10+600 – km -11+425

Număr anunț
DA31373277
Autoritate contractantă
JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.080.367 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
15.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.080.367 RON