Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Plasa de protectie tip HANDBAL, grosime 8mmp, ochiuri 80

Număr anunț
DA31384481
Autoritate contractantă
Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti) (CUI 3724512)
Cod CPV
19200000-8 · Materiale textile si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
612.549 RON
Data publicării
14.09.2022 00:00
Data finalizării
15.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612.549 RON