Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prosoape hartie pliate in V, 1 str, verde, 25 x 23 cm, 250 buc/pachet

Număr anunț
DA31386333
Autoritate contractantă
COMUNA HALCHIU (PRIMARIA COMUNEI HALCHIU) (CUI 4728318)
Cod CPV
33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.109.101 RON
Data publicării
14.09.2022 00:00
Data finalizării
15.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.109.101 RON