Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,0% sub estimat
Contract de lucrări PROIECTARE + EXECUTIE aferent investitiei „Extindere alimentare cu apa in comuna Gighera, sat Zaval, judetul Dolj”
- Număr anunț
- SCN1019138
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIGHERA (CUI 5001945)
- Furnizor / câștigător
- RESCOMT SRL (CUI 27138111)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.175.961 RON
- Valoare atribuită
- 2.922.856,72 RON 8,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2018 16:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1008727
- Termen limită
- 29.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1026502
Documente
Documentația de atribuire
- 1. Caiet de sarcini.pdf.p7s
- 3.Draft Clauze contractuale 2018 MDRAP.doc.p7s
- 4. Modele formulare.doc.p7s
- CU+avize+planse.pdf.p7s
- Expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1026502.pdf
- Receptie tehnica Gighera APA.pdf.p7s
- Studiu de fezabilitate + planse.pdf.p7s
- Studiu Geotehnic.pdf.p7s
- Studiu Hidrologic.pdf.p7s
- Studiu Topografic.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
RESCOMT SRL CUI RO 27138111
Asociați 1
ORIZONTURI 2025 SRL CUI 19039648
Valoare atribuită
2.922.856,72 RON
din 3.175.961 RON estimat
8,0%
Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 253.104,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.