Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,8% sub estimat

SERVICII DE ASIGURARI

Număr anunț
SCN1019083
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218.678 RON
Valoare atribuită
157.841,92 RON 27,8% sub estimat
Data publicării
04.10.2018 15:38
Anunț de atribuire
SCNA1010900
Termen limită
22.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1026444

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

157.841,92 RON

din 218.678 RON estimat 27,8%

Adjudecat la 72,2% din estimat · economie 60.836,08 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.