Ofertă acceptată Cumpărare directă

Autorizații in domeniul gospodăririi apelor pt podete si rigole pe str Mateias in com Doicesti

Număr anunț
DA31384312
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.785.739 RON
Data publicării
14.09.2022 00:00
Data finalizării
15.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.785.739 RON