Atribuită Anunț de participare

Concesiunea serviciului de utilitate publica a gazelor naturale în U.A.T. Cobadin

Număr anunț
PC1002930
Autoritate contractantă
COMUNA COBADIN (CUI 4515476)
Furnizor / câștigător
BTDCONSTRUCT & AMBIENT SRL (CUI 31055944)
Cod CPV
65210000-8 · Distributie de gaz (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161.883.388,60 RON
Valoare atribuită
161.883.388,60 RON
Data publicării
21.02.2025 13:03
Anunț de atribuire
PCA1003120
Termen limită
07.04.2025 12:00
Număr TED (JOUE)
117332-2025
Documentație de atribuire
DF1237797

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 3
ALROSEL PROJECT SRL CUI RO37969398
ART INSTAL SRL CUI RO 21007320

Valoare atribuită

161.883.388,60 RON

din 161.883.388,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.