Ofertă acceptată Cumpărare directă

SONDA FOLEY CU 2 CAI CU BALONAS Ch8, Ch12, Ch14, Ch16, Ch18, Ch20, Ch22, Ch24 EUROMED

Număr anunț
DA31377616
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Cod CPV
33141600-6 · Recipiente si pungi de recoltare, drenaj si truse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
13.393.416 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
15.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.393.416 RON

din 2.000 RON estimat