Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERINGA 2ML / SERINGI 2ML CU AC G23 (0,60x30mm) EUROMED ( 100 BUC/CUTIE ) cu 3 componente

Număr anunț
DA31377495
Autoritate contractantă
SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GORJ (CUI 5632539)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
13.393.416 RON
Data publicării
13.09.2022 00:00
Data finalizării
15.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.393.416 RON

din 2.000 RON estimat