Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,2% sub estimat
Lucrari de reparatii curente la constructii si instalatii la pavilioanele T-T1
- Număr anunț
- SCN1000601
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL (CUI 15000467)
- Cod CPV
- 45261000-4 · Lucrari de sarpanta si de invelitori si lucrari conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 507.965,12 RON
- Valoare atribuită
- 461.470,24 RON 9,2% sub estimat
- Data publicării
- 26.04.2018 07:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1000896
- Termen limită
- 21.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001728
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_T_T1.PDF.p7s
- Clauze_contractuale_obligatorii.PDF.p7s
- FisaDate_DF1001728.pdf
- Formulare_LUCRARI.doc.p7s
- Lista_acoperis_T_T1.PDF.p7s
- Lista_cantitati_amenajari_T_T1.PDF.p7s
- Lista_cantitati_lucrari_T_T1.PDF.p7s
- Lista_fatade_T_T1.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BMT TRANS CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 6467952
Oferta 3
Individuala
Ofertant
G & I ALEGRO CONSTRUCT SRL CUI 37453795
Valoare atribuită
461.470,24 RON
din 507.965,12 RON estimat
9,2%
Adjudecat la 90,8% din estimat · economie 46.494,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.