Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,1% sub estimat
Furnizarea de cartofi de consum
- Număr anunț
- SCN1000600
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SATU MARE (CUI 3896550)
- Furnizor / câștigător
- PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.240 RON
- Valoare atribuită
- 15.120 RON 17,1% sub estimat
- Data publicării
- 26.04.2018 07:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1000097
- Termen limită
- 07.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001727
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini cartofi.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001727.pdf
- Formulare.doc.p7s
- model contract de furnizare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Valoare atribuită
15.120 RON
din 18.240 RON estimat
17,1%
Adjudecat la 82,9% din estimat · economie 3.120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.