Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Servicii de proiectare faza Proiect Tehnic, asistenta tehnica din partea proiectantului si execuţie lucrari pentru proiectul de investitii „Modernizare strazi în localitatea Rinzesti, comuna Falciu, judetul Vaslui”

Număr anunț
SCN1019002
Autoritate contractantă
COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
Furnizor / câștigător
NOMIS 2003 SRL (CUI 15193295)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
984.712,37 RON
Valoare atribuită
981.765,07 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
04.10.2018 14:12
Anunț de atribuire
SCNA1010792
Termen limită
29.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025558

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
NOMIS 2003 SRL CUI RO 15193295
Asociați 2

Valoare atribuită

981.765,07 RON

din 984.712,37 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.947,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.