Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Servicii de consultanță IT și furnizare echipamente și software în cadrul proiectului „Mecanisme și proceduri administrative moderne în Primăria Giurgiu (MEPAM)", COD MySMIS Proiect 126535/Cod SIPOCA 564, finanțat prin Programul Operațional Capacitate Administrativă 2014-2020".
- Număr anunț
- CN1019164
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.218.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.172.920 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2020 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1064505
- Termen limită
- 01.04.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 039-092677
- Documentație de atribuire
- DF1077451
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL CUI RO 12448483
Terți susținători 1
TRIUMPF SYSTEMS SRL CUI 27733577
Subcontractanți 1
INDUSTRIAL SOFTWARE SRL CUI RO 10329907
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SOBIS SOLUTIONS SRL CUI RO 12018818
Valoare atribuită
2.172.920 RON
din 2.218.000 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 45.080 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.