Ofertă acceptată Cumpărare directă

”PATURI METALICE SUPRAPUSE, 30 set” și “SALTEA SUPERORTOPEDICĂ LUX 200x90x24cm,140 buc (SALTEX MOB)

Număr anunț
DA31389642
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.918.670 RON
Data publicării
15.09.2022 00:00
Data finalizării
16.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.918.670 RON