Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare, executie, asis. teh. pt. ob. Extindere retea alimentare cu apa spatii publice-Republicii

Număr anunț
DA31337044
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Cod CPV
45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.177.727 RON
Data publicării
08.09.2022 00:00
Data finalizării
16.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.177.727 RON