Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs pregatire modul suport vital avansat la adult pentru medici si asistenti medicali

Număr anunț
DA31394765
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BUZAU (CUI 7482969)
Cod CPV
80320000-3 · Servicii de formare profesionala in domeniul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
28.122.512 RON
Data publicării
15.09.2022 00:00
Data finalizării
16.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.122.512 RON