Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii diriginte de santier

Număr anunț
DA31394580
Autoritate contractantă
COMUNA PANCESTI (CONSILIUL LOCAL PANCESTI) (CUI 16404200)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
46.780.885 RON
Data publicării
15.09.2022 00:00
Data finalizării
16.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.780.885 RON