Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie documentatii pentru obtinere aviz de gospodarie a apelor

Număr anunț
DA31391003
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI 4563007)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.642.059 RON
Data publicării
15.09.2022 00:00
Data finalizării
16.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.642.059 RON