Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
SISTEM DE ZONARE TEMPEST A LOCATIILOR
- Număr anunț
- CN1000170
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
- Furnizor / câștigător
- BLUESPACE TECHNOLOGY S.A. (CUI 28627965)
- Cod CPV
- 35700000-1 · Sisteme electronice militare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie restransacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660.500 RON
- Valoare atribuită
- 627.464,82 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 12:25
- Anunț de atribuire
- CAN1002998
- Termen limită
- 06.06.2018 10:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 092-209943
- Documentație de atribuire
- DF1002926
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
BLUESPACE TECHNOLOGY S.A. CUI 28627965
Valoare atribuită
627.464,82 RON
din 660.500 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 33.035,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.