Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de montat folie de protectie solara

Număr anunț
DA31384482
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Cod CPV
44115900-8 · Dispozitive de protectie impotriva razelor solare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.539.628 RON
Data publicării
14.09.2022 00:00
Data finalizării
16.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.539.628 RON