Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de maturat mecanizat in localitatea Ighiu in data de 16 septembrie 2022

Număr anunț
DA31399809
Autoritate contractantă
COMUNA IGHIU (CONSILIUL LOCAL IGHIU) (CUI 4562397)
Cod CPV
90612000-0 · Servicii de maturare a strazilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
12.079.629 RON
Data publicării
15.09.2022 00:00
Data finalizării
16.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.079.629 RON