Atribuită Cumpărare directă

Suprainaltare balustrada existenta pe L=15 ml, pana la H=1.7m

Număr anunț
DA35661652
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
CONSTAR INDUSTRY SRL (CUI 22211254)
Cod CPV
45341000-9 · Montare de balustrade (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
9.625 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.625 RON