Ofertă acceptată Cumpărare directă

CURS , TEHNICI DE AUDITARE A ACTIVITĂȚII JURIDICE ÎN ENTITĂȚILE PUBLICE,22 – 25 SEPTEMBRIE 2022

Număr anunț
DA31411875
Autoritate contractantă
Judetul Brasov (CUI 4384150)
Cod CPV
80000000-4 · Servicii de invatamant si formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
7.632.527 RON
Data publicării
19.09.2022 00:00
Data finalizării
19.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.632.527 RON