Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv de proiectare faza Sf Infiintare retea de canaliz cu statie de ep in Sat Cotofenii din Dos

Număr anunț
DA31402252
Autoritate contractantă
COMUNA COTOFENII DIN DOS (CUI 4553593)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
44.672.194 RON
Data publicării
16.09.2022 00:00
Data finalizării
19.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.672.194 RON