Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lenovo IdeaCentre 3 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels AMD Athlon Silver 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD

Număr anunț
DA31409249
Autoritate contractantă
Complexul Cultural Sportiv Studentesc TEI (CUI 4340200)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.962.960 RON
Data publicării
18.09.2022 00:00
Data finalizării
19.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.962.960 RON