Atribuită Cumpărare directă

Executie lucrari de « Revizie si Reparatie Sistem public de iluminat - Comuna Boldu, Județul Buzău

Număr anunț
DA35654777
Autoritate contractantă
Comuna Boldu (Primaria comunei BOLDU) (CUI 2407842)
Furnizor / câștigător
ELENET 2005 SRL (CUI 17674058)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.550 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.550 RON