Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere site-uri si sistem vanzare bilete on-line

Număr anunț
DA35660390
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
Furnizor / câștigător
ANTON STEFAN CRISTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 49319429)
Cod CPV
72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON