Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placuta identificare numar 17x15 cm

Număr anunț
DA31415247
Autoritate contractantă
COMUNA MANDRA (CUI 4384605)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.541.487 RON
Data publicării
19.09.2022 00:00
Data finalizării
20.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.541.487 RON