Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DIRIGENTIE DE SANTIER PENTRU OBIECTIVUL AMENAJARE PODETE PE DN59B, DC208 SI PE DC209

Număr anunț
DA31419764
Autoritate contractantă
COMUNA UIVAR (PRIMARIA COMUNEI UIVAR TIMIS) (CUI 9640615)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
38.635.167 RON
Data publicării
19.09.2022 00:00
Data finalizării
20.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.635.167 RON