Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere la inst.de sterilizare Altima si SC12 scchimb cartuse la 2 inst,FRO5

Număr anunț
DA31412829
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Valea Rece (CUI 17094441)
Cod CPV
45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
516.860 RON
Data publicării
19.09.2022 00:00
Data finalizării
20.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

516.860 RON