Atribuită Cumpărare directă

Documentație de evaluare a stării de siguranță în exploatare a unui baraj de retenție A si B

Număr anunț
DA35654481
Autoritate contractantă
Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
Furnizor / câștigător
ASMAN IULIAN-DAN PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 23765975)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON