Ofertă acceptată Cumpărare directă

Veselă de masă (Pahare, Carafe, Platouri ovale, Polonice inox)

Număr anunț
DA31410206
Autoritate contractantă
COMUNA PISCOLT (PRIMARIA COMUNEI PISCOLT) (CUI 3896704)
Cod CPV
39221200-9 · Vesela de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.895.652 RON
Data publicării
19.09.2022 00:00
Data finalizării
20.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.895.652 RON