Atribuită Cumpărare directă

TRANSPALET PANZER XN25 2,5T

Număr anunț
DA35660452
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI 4374660)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423300-4 · Echipament de manipulare a marfurilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.217,65 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
09.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.217,65 RON