Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 44,4% sub estimat
Acord cadru de furnizare produse lactate
- Număr anunț
- SCN1000844
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- COREX SRL (CUI 526650)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 81.600 RON
- Valoare atribuită
- 45.344 RON 44,4% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 17:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1002462
- Termen limită
- 07.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002630
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini CASCAVAL -semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1002630.pdf
- model Acord cadru de furnizare -semnat.doc.p7s
- model Contract subsecvent de furnizare alimente model 2018-semnat.doc.p7s
- Modele de formulare -semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
COREX SRL CUI RO 526650
Valoare atribuită
45.344 RON
din 81.600 RON estimat
44,4%
Adjudecat la 55,6% din estimat · economie 36.256 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.