Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 33,3% sub estimat
SERVICII INFORMATICE DE MENTENANȚĂ PENTRU SISTEMUL INTEGRAT DE URBANISM PENTRU GESTIONAREA RELAȚIEI CU CETĂȚENII (SIUGRC)
- Număr anunț
- SCN1000817
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- INFINIO SOLUTIONS SRL (CUI 8066426)
- Cod CPV
- 72610000-9 · Servicii de asistenta informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 255.600 RON
- Valoare atribuită
- 170.360 RON 33,3% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 16:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1000930
- Termen limită
- 21.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1001932
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini var 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001932.pdf
- Modele formulare 2018.doc.p7s
- proiect contract + anexe.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INFINIO SOLUTIONS SRL CUI 8066426
Subcontractanți 1
INFORMATICS SYSTEMS&CONSULTING SRL CUI RO 32487843
Valoare atribuită
170.360 RON
din 255.600 RON estimat
33,3%
Adjudecat la 66,7% din estimat · economie 85.240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.