Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,1% sub estimat
Servicii de asigurare full casco a parcului auto al RA ROMATSA
- Număr anunț
- SCN1000794
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.600 RON
- Valoare atribuită
- 220.477,47 RON 50,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.05.2018 16:46
- Anunț de atribuire
- SCNA1001677
- Termen limită
- 15.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000416
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1000416.pdf
- Formular Declaratie privind neincadrarea art. 59-60_din Legea 98.doc.p7s
- Formular Formular de oferta.doc.p7s
- Formular Scrisoare Garantie Buna Executie.doc.p7s
- Formular Scrisoare Garantie Participare.doc.p7s
- model contract.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Asociați 1
ASITO KAPITAL SA CUI 10801286
Oferta 2
Individuala
Ofertant
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant
GOTHAER ASIGURARI REASIGURARI CUI 18892336
Valoare atribuită
220.477,47 RON
din 441.600 RON estimat
50,1%
Adjudecat la 49,9% din estimat · economie 221.122,53 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.