Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestări servicii de remediere defecțiune instalația sanitară și instalația electrică

Număr anunț
DA31417687
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT JUNIOR NR 26 (CUI 29368907)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
26.117.960 RON
Data publicării
19.09.2022 00:00
Data finalizării
20.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.117.960 RON