Atribuită
Anunț de participare
Servicii de proiectare si executie lucrari pentru obiectivul "Reabilitare DJ 607B pe tronsonul DN6 (Centura Ocolitoare a Municipiului Drobeta Turnu Severin) - Magheru"
- Număr anunț
- SCN1063927
- Autoritate contractantă
- JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4337344)
- Furnizor / câștigător
- TRUSTUL DE CONSTRUCŢII DROBETA SA (CUI 30711293)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.073.951,47 RON
- Valoare atribuită
- 2.366.686,95 RON
- Data publicării
- 27.02.2020 12:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1036732
- Termen limită
- 18.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1078000
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini DJ607B-semnat.pdf.p7s
- DALI parte desenata-semnat.pdf.p7s
- DALI parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- Draft Contract proiectare si executie-semnat.doc.p7s
- Expertiza tehnica-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1078000.pdf
- Formulare 607B-semnat.doc.p7s
- Studiu geo-semnat.pdf.p7s
- Studiu topo parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- Studiu topo puncte si planse-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TRUSTUL DE CONSTRUCŢII DROBETA SA CUI RO 30711293
Asociați 1
DAVIDE EL BRAVO SRL CUI RO31700497
Valoare atribuită
2.366.686,95 RON
din 2.073.951,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro