Atribuită
Anunț de participare
Achiziție publică de lucrări pentru obiectivul de investiții ”Îmbunătăţirea transportului public urban prin achiziţionarea de vehicule ecologice, construirea infrastructurii necesară transportului, modernizarea şi reabilitarea infrastructurii rutiere pe coridoarele deservite de transport public în Municipiul Târgovişte" – PMT-2019-P027, Cod unic de identificare 4279944-2019-17.1
- Număr anunț
- CN1021638
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- CHIRULLI ANDREA (CUI 6201424)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.262.091,42 RON
- Valoare atribuită
- 58.393.732,03 RON
- Data publicării
- 06.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1051553
- Termen limită
- 21.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 109-263607
- Documentație de atribuire
- DF1085797
Documente
Documentația de atribuire
- 11 Retete.rar.p7s
- 1 DRUMURI.rar.p7s
- 2 PODURI.rar.p7s
- 3 ARHITECTURA.rar.p7s
- 4 REZISTENTA.part1.rar.p7s
- 4 REZISTENTA.part2.rar.p7s
- 4 REZISTENTA.part3.rar.p7s
- 5 INSTALATII.part1.rar.p7s
- 5 INSTALATII.part2.rar.p7s
- 5 INSTALATII.part3.rar.p7s
- 6 SSM.rar.p7s
- 7 POE.rar.p7s
- 8 Liste de cantitati.rar.p7s
- 9 Plan fundatii statii calatori.rar.p7s
- AC.pdf.p7s
- Aviz ANAP.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze contractule.docx.p7s
- FisaDate_DF1085797.pdf
- formulare lucrari.doc.p7s
- Grafic 22luni.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CHIRULLI ANDREA CUI CHRNDR62E01C424B
Asociați 1
BIT INVEST SRL CUI 15283070
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
COSEDIL SPA CUI 00512340878
Asociați 1
IOCONS EXPERT S.R.L. CUI RO 28299680
Valoare atribuită
58.393.732,03 RON
din 48.262.091,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro