Atribuită Anunț de participare

“Servicii de asistenţă tehnică, mentenanţă corectivă și evolutivă pentru sistemul informatic integrat al Casei Naționale de Pensii Publice”

Număr anunț
CN1021637
Autoritate contractantă
CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
Furnizor / câștigător
WING LEADING EDGE SRL (CUI 35228207)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.787.480 RON
Valoare atribuită
8.125.180 RON
Data publicării
08.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1045550
Termen limită
15.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 110-267139
Documentație de atribuire
DF1085536

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

8.125.180 RON

din 6.787.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.